Wyposażenia gabinetu kosmetycznego

Hurtownia Kosmetyczna Corio - Bosa 15 | 60-125 Poznań | woj. wielkopolskie | tel.: +48 786 270 542 | NIP: 779-242-45-63 | REGON: 302832675

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Sprawdzony dostawca produktów, które znajdują zastosowanie podczas zabiegów pielęgnacji oraz medycyny estetycznej, Corio, zaprasza serdecznie do zapoznania się ze swoją ofertą. Firma posiada szeroką wiedzę z zakresu kosmetologii oraz niechirurgicznej medycyny estetycznej, którą regularnie dzieli się na prowadzonych przez siebie szkoleniach. Dzięki stałemu kontaktowi z klientami, zarówno podczas kursów, jak i w gabinecie, Corio dostarcza wysokiej jakości produkty, w które powinien być wyposażony każdy nowoczesny salon urody.

Łóżko do masażu Habys

Łóżko do masażu cenionej marki (jak np. Habys) jest podstawowym elementem wyposażenia gabinetu trudniącego się rehabilitacją oraz wykonywaniem usług relaksacyjnych. Profesjonalnie przygotowane do tego, aby ułożyć pacjenta w komfortowej pozycji sprawi, iż każdy profesjonalista doceni możliwości regulacji, które oferuje. W hurtowni kosmetycznej Corio łóżko do masażu Habys występuje w wielu odsłonach – zarówno stacjonarnej, jak i przenośnej, co pozwala znaleźć rozwiązanie, które będzie odpowiadało potrzebom wybranego gabinetu lub specjalisty.

Oferta: Łóżko do masażu Habys

Dane dodatkowe

sklep.coriocs.pl

sklep.coriocs.pl

hurtowniacoriocs.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Psychoterapia w Poznaniu

Sprawdź

Stroik do włosów

Zobacz

Wkładki ortopedyczne

Więcej