Przewozy osób

Markrym przewóz osób - Dolomitowa 13 | 66-400 Gorzów Wielkopolski | woj. lubuskie | tel.: +48 605 920 292 | NIP: 594-121-21-68 | REGON: 364581680

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Makrym to renomowana firma organizująca przewozy osób na terenie Polski, a także do Szwajcarii i do Niemiec. Poza tym, mogą oni również udostępnić Państwu busy na wynajem do odbioru w województwie lubuskim. Jest to świetna propozycja dla grup, wśród których znajduje się co najmniej jedna osoba z prawem jazdy, która czuje się pewnie na dalszych trasach. Warto również wiedzieć, że we flocie tej firmy mieszczą się również eleganckie samochody marki Mercedes, które można wraz z kierowcą wynająć na ślub.

Busy do Berlina - Tegel

Atrakcyjna oferta firmy Makrym obejmuje między innymi busy do Berlina na lotnisko Tegel. Dzięki temu, mogą Państwo w sposób bezproblemowy i szybki dotrzeć na port lotniczy, a w tym przypadku punktualność ma szczególnie duże znaczenie. Poza tym, gwarantuje to także większy komfort podróży, jako że nie trzeba pokonywać trasy zatłoczonym transportem publicznym, a jechać jedynie w niewielkim gronie (max. 8 osób plus kierowca). Firma Markrym organizuje przejazdy nie tylko na lotnisko Tegel, ale też np. na Schonefeld czy poznańską Ławicę.

Oferta: Szczegóły

Dane dodatkowe

przewozy.markrym.pl

przewozy.markrym.pl

biuromarkrym.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Auto gaz - Kraków

Fox Serwis

Busy do stolicy Niemiec

Więcej informacji

Transport chłodniczy

www

Profesjonalny kurs prawa jazdy

Auto szkoła Łódź