Przeprowadzki

Re-Trans Przeprowadzki - Batalionów Chłopskich | 70-764 Szczecin | woj. zachodniopomorskie | tel.: +48 693 844 618 | NIP: 855-154-83-01 | REGON: 320927829

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Jeśli problem stanowi dla Państwa zorganizowanie szybkiej i sprawnej przeprowadzki w Policach, Szczecinie, Stargardzie Szczecińskim czy jakiejkolwiek innej miejscowości zarówno w województwie zachodniopomorskim, jak i całej Unii Europejskiej, firma RE-TRANS zaprasza do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług. Cieszą się oni zaufaniem i osób prywatnych, i przedsiębiorstw, które musiały zmienić swoją siedzibę. Są w stanie przetransportować oraz wnieść mebel każdej wielkości, a nawet zmontować go od zera, wypoziomować i przywiesić do ściany.

Przewóz mebli

Firma RE-TRANS oferuje świetnie zorganizowane przeprowadzki w Gryfinie, Goleniowie, Świnoujściu, Stargardzie Szczecińskim, Pyrzycach, Szczecinie i okolicach. Zapraszają do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa. Ściśle trzymają się terminów, aby Państwa pracownicy mogli na czas wrócić do pracy. Gwarantują bezpieczny transport sprzętów domowych i biurowych, jako że ich pojazdy są odpowiednio do tego celu przystosowane. Co więcej, zapewniają Państwu kartony, które składają bez dodatkowych materiałów.

Oferta: Strona www

Dane dodatkowe

re-trans.eu

re-trans.eu

przeprowadzkire-trans.eu

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Auto gaz - Kraków

Fox Serwis

Busy do stolicy Niemiec

Więcej informacji

Transport chłodniczy

www

Busy z Berlina do Poznania

http://www.haloberlin.com/