Parking

AUTO PARK Parking Strzeżony - Jasionka 694 | 36-002 Jasionka | woj. podkarpackie | tel.: +48 881 422 818 | NIP: 813-224-30-28 | REGON: 364437462

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Jeśli wybierasz sie w podróż z lotniska Rzeszów-Jesionka i szukasz parkingu, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasz parking znajduje się w miejscowości Jesionka, w bliskim sąsiedztwie lotniska. Naszym klientom zapewniamy bezpłatny dojazd z parkingu wprost pod drzwi hali odlotów. Twoje auto będzie strzeżone przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Dodatkowo nasz parking jest ubezpieczony w TU UNIQUA. Dogodna lokalizacja w miejscowości Jesionka, przy trasie Rzeszów – Lublin oraz bliska odległość do lotniska gwarantuje wygodę i komfort, a dzięki atrakcyjnym cenom nie poniesiesz zbędnych kosztów z tytułu pozostawionego na parkingu auta.

Rzeszów Jasionka

Wszystkich klientów lotniska Rzeszów Jasionka zapraszamy do wykupienia nadzorowanego parkingu, otwartego przez 7 dni w tygodniu. Mamy atrakcyjne ceny i parkowanie pojazdu na twardej nawierzchni. Poza tym odstawiamy swoich klientów na lotnisko bez żadnych opłat. Zachęcamy do skorzystania z miejsca postojowego przy porcie lotniczym Jasionka w firmie AUTO PARK.

Oferta: Strona internetowa

Dane dodatkowe

www.auto-park.org

www.auto-park.org

autopark.rzeszowgmail.com

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Auto gaz - Kraków

Fox Serwis

Busy do stolicy Niemiec

Więcej informacji

Transport chłodniczy

www

Busy z Berlina do Poznania

http://www.haloberlin.com/