Cesja leasingu

Autobana - Powstańców Śląskich 114 | 53-333 Wrocław | woj. dolnośląskie | tel.: +48 531 746 850 | NIP: 899-259-25-38 | REGON: 020434757

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Przedsiębiorstwo Autobana prowadzi skup samochodów za gotówkę we Wrocławiu oraz prowadzi wynajem. Firma prowadzi działalność praktycznie na terenie całej Polsce. Dajemy Ci darmową wycenę kosztów skupowanych pojazdów, a gotówkę za nie wypłacamy natychmiast. Cechą spółki jest, że skupuje auta dowolnej marki, nawet takie w trakcie leasingu. Jeśli jesteś zainteresowany szybką odsprzedażą Twojego samochodu spółka autobana.pl z radością zaprasza do kontaktu. Rzetelna wycena auta, możliwość odbioru lawetą z podanego adresu. Samochód jest w leasingu? To nie jest duży problem. Cesja leasingu nie wymaga aż tak dużo formalności.

Skup samochodów używanych

Na stronie internetowej www.autobana.pl znajdziesz bardzo interesującą ofertę firmy Autobana. Jest to skup samochodów używanych, który działa na terenie Wrocławia. Firma zapewnia dojazd do klienta, dzięki czemu oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Wszelkie szczegóły są dostępne na stronie internetowej www.autobana.pl. Jeśli masz wątpliwości czy twój samochód się nadaje, to wiedz że zawsze możesz coś na nim zarobić.

Oferta: Więcej

Dane dodatkowe

www.autobana.pl

www.autobana.pl

kontaktautobana.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Auto gaz - Kraków

Fox Serwis

Busy do stolicy Niemiec

Więcej informacji

Transport chłodniczy

www

Busy z Berlina do Poznania

http://www.haloberlin.com/