Starannie wyselekcjonowana kawa - Czarna Kawka

Czarna Kawka - 11 Listopada 91A | 26-600 Radom | woj. mazowieckie | tel.: +48 602 313 095 | NIP: 796-141-76-21 | REGON: 142817202

Specjalizacja przedsiębiorstwa

W sklepie internetowym palarni Czarna Kawka znajdą Państwo wyłącznie kawę wykonaną z najlepszych ziaren. Pochodzi ona bowiem z plantacji ekologicznych, gdzie zbiórka owoców odbywa się przy pomocy ludzkich rąk, a nie maszyn przemysłowych. Dzięki temu, możliwa jest staranna selekcja, pozwalająca wytwarzać kawę wyłącznie z odpowiednio rozwiniętych nasion niewykazujących oznak psucia. W ten sposób, otrzymuje się niespotykany w produkcji masowej smak i aromat, który z pewnością zapadnie Państwu w pamięć.

Najmocniejsza kawa świata - 2 razy więcej kofeiny

Na uwagę z pewnością zasługuje fakt, że w sklepie online palarni Czarna Kawka oferowana jest również najmocniejsza kawa świata o nazwie Thunder Coffee. Posiada ona aż dwukrotnie więcej kofeiny w stosunku do standardowych produktów, dlatego gwarantuje naprawdę mocną dawkę energii. Poza tym, kawa ta świetnie smakuje i pięknie pachnie, dzięki starannie wybranym ziarnom oraz odpowiednim technikom palenia. Najmocniejsza kawa świata dostępna jest zarówno w wersji ziarnistej, jak i rozpuszczalnej, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Oferta: https://www.czarnakawka.com/pl/c/Najmocniejsza-kawa-swiata/25

Dane dodatkowe

www.czarnakawka.com

www.czarnakawka.com

sklepczarnakawka.com

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Sklep z materacami

WWW

Markowe zegarki

Zegarki Lorus

Zróżnicowany sprzęt sportowy dla najmłodszych

Oferta

Szeroki wybór artykułów dziewiarskich

Włóczki skarpetkowe