Łóżeczka, materace i tekstylia dziecięce

Sklep dla Dzieci Minikraina - Kwiatowa 7 | 94-227 Łódź | woj. łódzkie | tel.: +48 608 684 894 | NIP: 8361109828 | REGON: 101287578

Specjalizacja przedsiębiorstwa

W asortymencie sklepu internetowego Minikraina mogą Państwo znaleźć różnorodne materace dla dzieci i młodzieży, marki Hevea i Vitmat. Poza tym oferta obejmuje również takie produkty, jak m.in. łóżka, stelaże, kocyki, maty do przewijania, karuzele nad łóżeczko oraz pościele. Wszystkie z wymienionych artykułów wyróżniają się wysoką jakością. Dzięki czemu mogą służyć dziecku przez lata. Ponadto są one niezwykle przyjemne w dotyku oraz hipoalergiczne, przez co nie podrażniają wrażliwej skóry malucha.

Komfortowe materace młodzieżowe

Czas dorastania to bardzo ważny okres w rozwoju młodego człowieka. Jednak, aby zmiany w organizmie zachodziły w prawidłowy sposób, niezbędny jest zdrowy odpoczynek, który gwarantują materace młodzieżowe dostępne w ofercie sklepu Minikraina. Prezentowane produkty zapewniają nie tylko komfort podczas snu, ale i odpowiednie podparcie dla kręgosłupa. Wśród licznych propozycji sklepu Minikraina znajdują się elastyczne materace młodzieżowe piankowe i lateksowe, które są bezpieczne również dla alergików.

Oferta: Sklep internetowy www.minikraina.pl

Dane dodatkowe

minikraina.pl

minikraina.pl

minikrainaminikraina.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Sklep z materacami

WWW

Starannie wyselekcjonowana kawa - Czarna Kawka

https://www.czarnakawka.com/pl/c/Najmocniejsza-kawa-swiata/25

Zróżnicowany sprzęt sportowy dla najmłodszych

Oferta

Szeroki wybór artykułów dziewiarskich

Włóczki skarpetkowe