Skuteczne pozycjonowanie stron

Agilito Sp. z o.o. - Romana Maya 1 | 61-371 Poznań | woj. wielkopolskie | tel.: +48 790 752 541 | NIP: 782-255-21-20 | REGON: 302183797

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Agilito to agencja marketingowa, której obszarem działania jest reklama w wyszukiwarkach internetowych. Działa ona na rynku już od 2012 roku, rzetelnie zajmując się promocją stron swoich klientów poprzez działania takie jak pozycjonowanie oraz kampanie linków sponsorowanych. Zatrudnia ona kompetentnych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy zajmują się kwestiami technicznymi, handlowymi oraz kreatywnymi. Pozycjonerzy odpowiedzialni są za obsługę strony internetowej, kontrolę jej kodu źródłowego oraz dostosowanie jej do wymogów wyszukiwarki Google. Dział handlowy zajmuje się sprawami związanymi z umową, tj. przygotowaniem, ewentualnymi aneksami oraz przebiegiem jej realizacji. Natomiast copywriterzy odpowiadają za przygotowanie wartościowych treści, które w skuteczny sposób uatrakcyjnią witrynę.

Wieloletnie doświadczenie w branży reklamy internetowej pozwoliło agencji na stworzenie różnorodnych modeli współpracy, które odpowiadają wymaganiom klientów oraz rynku. Stałe podwyższanie kwalifikacji poprzez zdobywane certyfikaty oraz indywidualne poszukiwanie informacji, sprawia, że jej pracownicy zawsze posiadają aktualną wiedzę oraz wykazują się znakomitymi umiejętnościami adaptacyjnymi. Zespół, który pracuje nad widocznością stron internetowych klientów Agilito, to kreatywni i ambitni specjaliści z zakresu SEO oraz marketingu.

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na zareklamowanie swojej firmy oraz na dotarcie do szerszego grona odbiorców zainteresowanych wybraną usługą lub produktem. Agilito od lat działa w tej branży uzyskując dla swoich klientów wysokie pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania, wobec czego można mieć pewność, iż używane przez agencję metody są bezpieczne oraz aprobowane przez Google.

Dobrane wraz z działem handlowym słowa kluczowe zostają wprowadzone na pozycjonowaną witrynę przez pozycjonerów. Zajmują się oni dogłębną analizą kodu źródłowego strony, a następnie wprowadzają do niego zmiany, które optymalizują witrynę oraz ułatwiają jej promocję w wyszukiwarce. Modyfikują znaczniki w sekcji head dla pozycjonowanych podstron oraz przygotowują pliki, które ułatwiają pracę robotom. W przypadku stron, które nie posiadały odpowiednich narzędzi, instalują Google Search Console oraz Google Analytics, które pomagają podczas całego procesu - między innymi umożliwiają kontrolę statystyk odwiedzin.

Równie ważne jest wkomponowanie pozycjonowanych fraz do treści na stronie, czego podejmują się kreatywni copywriterzy. Dbają oni o to, aby powstałe teksty brzmiały naturalnie, były unikatowe, a przede wszystkim, by stanowiły atrakcyjną lekturę dla użytkowników. Ponadto, dział techniczny odpowiada również za budowanie zaufanego profilu linkowego. Następuje to poprzez zamieszczanie opisu działalności klienta na wybranych portalach oraz w dedykowanych zapleczach, specjalnie do tego przygotowanych przez agencję.

Atrakcyjne kampanie linków sponsorowanych

Kampanie AdWords, które prowadzą specjaliści z Agilito są atrakcyjną formą reklamy dla wszystkich tych, którzy chcą dotrzeć do odbiorcy, który poszukuje konkretnego produktu lub usługi, a którzy nie chcą tracić pieniędzy na nieefektywne działania. Linki sponsorowane rozliczane są za kliknięcia – oznacza to, że opłaty pobierane są tylko w tym momencie, gdy ktoś zdecyduje się wejść na stronę poprzez zamieszczony odnośnik. Aby to się stało, reklama musi brzmieć atrakcyjnie dla potencjalnego klienta oraz zostać właściwe skonfigurowana.

Agilito zatrudnia certyfikowanych specjalistów Google AdWords, którzy posiadają profesjonalne przygotowanie do tego, aby przeprowadzić odpowiednia konfigurację kampanii, ustalić atrakcyjne wyrażenia oraz wyznaczyć jej zasięg. Dzięki współpracy z wykwalifikowaną kadrą agencji, klienci nie muszą się obawiać popełnienia pomyłek, bądź stworzenia nietrafionej strategii. Wspólne ustalanie celu pomoże dodatkowo w skonstruowaniu kampanii, która zwiększy ruch na stronie i pozwoli na zrealizowanie planu sprzedażowego.

Wieloletnia kooperacja z firmami o różnych profilach działalności oraz dążącymi do różnych celów, pozwoliła firmie na przygotowanie ciekawych pakietów AdWords. W zależności od potrzeb wybranego klienta, może się on zdecydować na współpracę jednorazową, długoterminową, bądź dotyczącą tylko wybranego wydarzenia.

Oferta: Agilito - agencja SEO z Poznania

Dane dodatkowe

www.agilito.pl

www.agilito.pl

biuroagilito.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Inne wizytówki w tej kategorii:

Projekt choinki do samochodu

EuroAroma - Zawieszki zapachowe

Nowoczesne usługi reklamowe

Marketing aplikacji mobilnych

Pikniki firmowe w Poznaniu

AR Czekolada

Instalacje oświetlenia LED

Więcej informacji