Instalacje oświetlenia LED

Feniks LED System - Letnia 23 | 62-300 Września | woj. wielkopolskie | tel.: +48 602 641 957 | NIP: 789-169-27-00 | REGON: 302180801

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Producent oświetlenia LED oraz elementów służących do zaprojektowania różnorodnych instalacji z jego udziałem, Feniks Led System, zaprasza do swojego sklepu internetowego. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że firma posiada wiedze, którą chętnie dzieli się z klientami nawiązującymi z nią współpracę. Oznacza to, iż jej pracownicy pomagają w doborze właściwych produktów oraz tłumaczą w jaki sposób należy je przygotować. Firma działa w Polsce, stąd też ceny, które oferuje, są niezwykle przystępne i pozwalają na zakup wielu interesujących opcji oświetlenia.

Niezawodny system przywoławczy

Z pomocą sprzedawanego przez firmę systemu przywoławczego możliwe jest usprawnienie pracy restauracji, gabinetu lekarskiego oraz wielu innych lokali usługowych. To proste urządzenie wykorzystuje technologię znaną między innymi z pagerów, aby poinformować klienta, że nadeszła jego kolej. Dzięki temu pracownicy danego salonu czy punktu z jedzeniem nie muszą tracić czasu na poszukiwanie zainteresowanego. Feniks LED System posiada system przywoławczy w kilku odsłonach - zarówno różniących się wyglądem, ale także typem czy ilością pagerów.

Oferta: Więcej informacji

Dane dodatkowe

led-sklep.com

led-sklep.com

biurofeniks-led.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Projekt choinki do samochodu

EuroAroma - Zawieszki zapachowe

Nowoczesne usługi reklamowe

Marketing aplikacji mobilnych

As-Graf - opracowywanie graficznych materiałów reklamowych

Plakaty reklamowe - Poznań

Emtigo Design - niezawodny zespół profesjonalistów

http://emtigodesign.pl/