Noclegi w w atrakcyjnych cenach

ART Hostel Poznań - Seweryna Mielżyńskiego 23 | 61-725 Poznań | woj. wielkopolskie | tel.: +48 600 299 511 | NIP: 783-172-93-16 | REGON: 362137827

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Osoby, które chciałyby znaleźć oszczędne miejsce na zakwaterowanie w Poznaniu, powinny zapoznać się z ofertą ART Hostelu, gdzie można spędzić noc już za 26 zł! Czyste i w pełni wyposażone pokoje, a także zadbane dzielone łazienki sprawiają, że z usług hostelu korzystają różnorodni klienci - od studentów, przez turystów, po seniorów. Wśród udogodnień dla gości hostelu można wymienić dostęp do komputerów oraz telewizorów, darmowe WiFi, bezpieczny depozyt bagażowy, a także kuchnię, w której można zaparzyć sobie kawę lub herbatę.

Schronisko młodzieżowe - Poznań

ART Hostel z Poznania doskonale sprawdza się jako schronisko młodzieżowe, goszcząc grupy zorganizowane - głównie uczestników szkolnych wycieczek. Warto zaznaczyć, że oprócz noclegów, miejsce to może także pomóc w organizacji wyjazdu, zaplanowaniu zwiedzania miasta czy znalezieniu doświadczonego przewodnika. Duże pokoje, które oferuje gościom, pomieszczą nawet duże klasy odwiedzające miasto w celach turystycznych oraz innych. Schronisko młodzieżowe z pożywnym śniadaniem z pewnością zadowoli uczniów oraz studentów na wycieczkach.

Oferta: Schronisko młodzieżowe - Art Hostel Poznań

Dane dodatkowe

www.art-hostel.com.pl

www.art-hostel.com.pl

biuroart-hostel.com.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Wycieczki w Polsce oraz za granicę

Imprezy integracyjne dla firm - Viventure Zakopane