Fotobudka - Dolny Śląsk

Foto Piksel - Sikorskiego 1/13 | 58-330 Jedlina-Zdrój | woj. dolnośląskie | tel.: +48 570 349 349 | NIP: 886-296-89-33 | REGON: 362943037

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Uroczystości rodzinne, jak i imprezy firmowe warto uatrakcyjnić propozycją przedsiębiorstwa Foto Piksel z Jedliny-Zdrój. Fotobudka to nie tylko doskonały sposób na zabawę dla dzieci, ale również dla dorosłych. Mobilne studio fotograficzne poza doskonałą rozrywką gwarantuje również uwiecznienie tych wspaniałych wspomnień. Firma Foto Piksel zapewnia zabawne gadżety, takie jak peruki, okulary i maski. Dzięki temu zdjęcia doskonale odzwierciedlają optymistyczny nastrój imprezy. Główny obszar działania fotobudki to Dolny Śląsk.

Uroczystości weselne

Niemal nieodłącznym elementem wesel jest zabawa taneczna. Jednak w ostatnim czasie popularnością cieszą się również inne atrakcje. Jedną z nich jest fotobudka. Mobilne studio fotograficzne dostępne jest w ofercie firmy Foto Piksel i znakomicie sprawdza się w zastępstwie nawet profesjonalnego fotografa. W czasie weselnej uroczystości goście mogą przebierać się, pozując w grupach, z parą młodą, strojąc przy tym zabawne miny. W dodatku fotobudka z Foto Piksel wywołuje zdjęcia zaraz po ich wykonaniu.

Oferta: fotopiksel.com.pl

Dane dodatkowe

fotopiksel.com.pl

fotopiksel.com.pl

biurofotopiksel.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h